Herz.ant.sk
ručný zvárací prístroj akcia

Ručný zvárací prístroj RION so setom príslušenstva zadarmo

Zváračka vhodná pre zváranie termoplastických materiálov, strešných krytín, podlahovín, atď. Nastavenie teploty pomocou potenciometru. Celý set stroja s príslušenstvom je v praktickom kufríku.

akcia platí do 31.12.2019
ant@ant.sk
02/60 10 37 21

HERZ Vakuová skúšačka zvarov, vnútorný horný roh 5/8

  • HERZ Vakuová skúšačka zvarov, vnútorný horný roh 5/8
Pokial je k dispozícii video produktu, na tomto mieste si ho môžete prehliadnuť
Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
HERZ Vakuová skúšačka zvarov, vnútorný horný roh 5/8 5200325 HERZ Vakuová skúšačka zvarov, vnútorný horný roh 5/8 Ceny sa zobrazia len po prihlásení

HERZ Vakuová skúšačka zvarov, vnútorný horný roh 5/8

Testovací vákuový systém sa skladá z vysoko prehľadných a stabilných zvonov, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach spolu s vakuovým nanometrom. Napojenie ventilu je zabudované do jednej z dvoch rukovätí. Tento ventil zaisťuje rýchle zníženie tlaku v skúšačke.

Prostredníctvom zvonov od značky HERZ môžete testovať všetky miesta, ktoré možno bežne nájsť pri zváraní nádob alebo iných aplikáciách. Vzhľadom na elastický tvar skúšačiek je možné testovať aj mierne odchýlené pravouhlé aplikácie. Testovanie neprebieha správne pri väčších nerovnostiach na povrchu. V takýchto prípadoch je ťažšie vybudovanie vákua.

Vytvorenie vákua je možné pomocou čerpadla pre suché zapojenie č. 260 alebo vákuového čerpadla č. 5226100. Tieto je možné pripojiť k testovacím zvonom pomocou 10m dlhej hadice č. 5200340 prostredníctvom rýchlospojky. 

HERZ - zváračky plastov a tepelné technológie

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
ant-na-facebooku
Služby pre vás:
  • Doprava zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
  • Predvedenie strojov